O mnie

Moje zdjęcie
Białystok, Podlaskie, Poland
Oficjalnie: Fotografia jest moją własną wizją świata, niekoniecznie niepowtarzalną :) Świata, w którym żyjemy. Kocham OBRAZ, a pamięć jet przecież ulotna. Znajdziecie tu pomysły zarówno moje jak i osób, które spotkacie na fotografiach; a także (nie)zwykłe chwile, po prostu zatrzymane, gdzieś, kiedyś... www.klepacki.pl | zdjęcia ślubne Białystok | fotograf Białystok

poniedziałek, 15 lipca 2013

Justyny i Marka zdjęć ślubnych z biegu kilka :)

To jeden z tych plenerów, które trzeba zrealizować "w biegu", nie mając do wyboru pogody, kiedy ciągle masz w głowie: czas, czas, czas!!! :) Na szczęście Młodzi poświęcili więcej czasu niż pierwotnie zakładaliśmy a mimo wszystko goście weselni nie dokonali na mnie linczu :)
Dużo szczęścia !!!


2 komentarze:

  1. czemu sztucznie przyciemniasz niebo?

    OdpowiedzUsuń
  2. Jedną z ostatnich rad, jakiej udzieliła mi prababcia na łożu śmierci, była taka, iż każdy profesjonalny fotograf powinien mieć w swoim portfolio zdjęcie ze sztucznie przyciemnianym niebem. Ja też do tego profesjonalizmu dążę i co raz podrzucam na niebo jakieś przyciemnienia. Prababcia ostatnim tchem zdążyła też rzec, że w końcu osiągnę umiejętność naturalnego przyciemniania oraz rozganiania (lub przywoływania) chmur, deszczu, tornad itp. Lubiła moje zdjęcia więc pewnie miała rację.
    Mam nadzieję, że moja odpowiedź będzie satysfakcjonująca.
    Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu kolejnych, "udanych odkryć".

    OdpowiedzUsuń